środa, 15 marzec 2023 09:11

Skup aut Gdańsk – sprzedaż starego samochodu krok po kroku

skup aut Trójmiasto skup aut Trójmiasto pixabay

Sprzedajesz samochód, ale nie chcesz tracić czasu na szukanie zdecydowanego kupca? Sprzedaż od ręki to nie mit – o szybkość transakcji dba skup aut, który w ciągu kilku godzin od zgłoszenia finalizuje umowę. Jak działa skup aut Gdynia? Czego spodziewać się po takiej transakcji? Sprawdź, czy warto sprzedać samochód do skupu.

Czym zajmuje się skup aut?

Skup aut to sposób na sprzedaż samochodu, kiedy niechciane auto staje się problemem. Jeśli liczysz na szybką transakcję zakończoną wypłatą gotówki, zadzwoń lub napisz maila. Przedstawiciel firmy umówi się na oględziny pojazdu i dokona rzetelnej wyceny samochodu. Składają się na nią realne wartości, czyli aktualna wartość rynkowa oraz stan techniczny auta. Gdy uznasz warunki transakcji za satysfakcjonujące, wystarczy umowa kupna-sprzedaży i twój stary samochód niezwłocznie zmieni właściciela.

Gdzie działa skup aut Gdańsk? Skup funkcjonujący od ponad 20 lat obsługuje klientów z całego województwa pomorskiego. To nie tylko główna siedziba firmy, czyli Gdańsk oraz jej filia w Gdyni, ale także Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Wejherowo, Półwysep Helski, Kościerzyna i Kartuzy. Nie ma znaczenia, w której części regionu mieszkasz – skup aut kupi twój samochód jeszcze tego samego dnia. Na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu przedstawiciel firmy dotrze do ciebie w ciągu pół godziny. W innych miejscach pojawi się maksymalnie w ciągu 2-3 godzin.

Jaki pojazd sprzedasz do skupu?

Skup aut Gdynia zainteresowany jest praktycznie każdym pojazdem używanym bez względu na jego stan techniczny i blacharski. Może to być samochód osobowy, motocykl, quad lub skuter wodny. Do skupu sprzedasz samochód powypadkowy i uszkodzony, ale też auto poleasingowe i całkiem sprawne – niezależnie od modelu, marki i roku produkcji. Skup aut przejmie zarówno zadbane, jak i wymagające naprawy pojazdy, a nawet te, które wymagają kasacji.

Możesz sprzedawać jako osoba prywatna albo firma. Skup aut Gdańsk odkupuje pojedyncze pojazdy i całe floty firmowe współpracując z firmami leasingowymi, windykacyjnymi, a także z korporacjami taksówkarskimi.

Dlaczego skup aut, a nie sprzedaż przez Internet?

Kiedy planujemy sprzedaż samochodu, często skupiamy się na popularnych portalach motoryzacyjnych. To dobre rozwiązanie, jeśli nasze auto jest zadbane i sprawne, a nam nie zależy na czasie i szybkim przypływie gotówki. W innym przypadku sprzedaż bezpośrednia może być rozczarowująca – jest nie tylko czasochłonna, ale jednocześnie nierzadko wymaga dodatkowych nakładów finansowych (pranie tapicerki, myjnia, drobne naprawy).

Jeśli chcemy zarobić bez zbędnych komplikacji, najlepszą opcją będzie skup aut z www.sprzedajnamauto.pl. To prosty sposób na pozbycie się niechcianego pojazdu niezależnie od jego stanu technicznego, marki czy roku produkcji. Co ważne, skup aut Gdańsk nie jest pośrednikiem, ale pełnoprawną stroną transakcji. Co to oznacza dla sprzedających? Właściciel samochodu nie musi czekać na pojawienie się potencjalnego kupca – skup aut od ręki odkupuje pojazd na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Więcej w tej kategorii: « CCleaner: Do czego i jak działa