Horoskop finansowy Wyróżniony

Horoskop finansowy Horoskop finansowy Fot: pixabay

Gromadzić oszczędności czy nie bać się inwestować? Sprawdź, co w tym miesiącu przygotował dla Ciebie i twoich pieniędzy los!

 

Baran

W tym miesiącu los się do Ciebie uśmiechnie. Na twojej drodze pojawi się doskonała okazja nie do przegapienia. Miej oczy szeroko otwarte i nie pozwól zmarnować się szansy. Uważaj jednak na drobne przyjemności, bo mogą w tym miesiąc spowodować u Ciebie spory deficyt budżetowy.

Byk

W tym miesiącu odpuść sobie inwestycje, ale nie zapomnij o oszczędzaniu! Los nie przewidział dla Ciebie w tym miesiącu sporych szans na duże zwroty inwestycyjne, ale oszczędności mogą Ci się bardzo przydać. Przy kupowaniu prezentów pamiętaj, że liczy się jakość i pamięć, a nie cena!

Bliźnięta

Dla osób spod znaku bliźniąt los nie przewidział w tym miesiącu znaczących zmian finansowych. Będzie to spokojny, ale bardzo stabilny miesiąc, bez niechcianych niespodzianek i przykrych wypadków. Na twojej drodze może się pokazać mała, ale bardzo atrakcyjna okazja, która jednak nie przyniesie Ci zysków, a jedynie przyjemność i relaks.

Rak

W tym miesiącu uważaj na swoje oszczędności! Będzie dla Ciebie pełen pokus i bardzo możliwe, że jeśli się im nie oprzesz, sporo stracisz. Nie będzie to jednak wynikiem nieudanych transakcji czy upadków inwestycji, ale samą chęcią posiadania i nieprzemyślanymi zakupami!

Lew

Uważaj w tym miesiącu na wyglądające wyjątkowo dobrze okazje i nie kupuj niczego wyjątkowo taniego. Po drugiej stronie możesz wpaść na oszusta, który tylko czeka na twoje pieniądze! Ten miesiąc może okazać się przez to zgubny dla twoich oszczędności, a do tego nie będziesz miał możliwości ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Panna

To dobry miesiąc, aby zacząć swój własny biznes, nad którym ostatnio myślałeś. Nie pozwól się ograniczać i rozpocznij przygotowania. Stwórz biznesplan, pomyśl nad logiem i poczytaj o swojej przyszłej niszy. Twój plan jest skazany na powodzenia i żadne czynniki zewnętrzne nie dadzą rady mu w tym przeszkodzić.

Waga

Powstrzymaj się w tym miesiącu od ważnych i kosztownych zakupów. Pieniądze mogą Ci się przydać z powodu ważnego wypadku finansowego. Jeśli planowałeś kupić coś luksusowego, przenieś to na następny miesiąc i bardzo dokładnie się nad tym zastanów. Unikaj również nieznanych nisz biznesowych.

Skorpion

Ten miesiąc okaże się dla Ciebie istnym niebem! Nie tylko uda Ci się w końcu upolować na okazji tę rzecz, o której od dawna marzysz, ale również zwrócą się wszystkie twoje inwestycje. Będziesz mógł bez problemu przeprowadzić kolejne transakcje mające na celu pomnażać twój majątek!

Strzelec

Ten tydzień będzie dla Ciebie raczej spokojny, z małymi wyjątkami. Mogą zdarzyć się małe wzloty i upadki, ale nie będą one znacząco wpływać na twoje finanse. To również dobry miesiąc na rozplanowanie sobie przyszłego budżetu i uzgodnienie wszystkich przyszłych wydatków, aby móc w porę na nie oszczędzić.

Koziorożec

To dla Ciebie miesiąc wielkich planów i małych kroków w przód. To w tym miesiącu powinieneś dokładnie zaplanować swoją przyszłość finansową, a gdy już to zrobisz, los sam podsunie Ci okazję, która pomoże Ci rozpocząć obraną przez Ciebie drogę. Uważaj jednak na fałszywych przyjaciół, którzy będą chcieli pożyczyć od Ciebie pieniądze!

Wodnik

W tym miesiącu czeka Cię nieudana inwestycja. Nie załamuj się, nie będzie ona zbyt dotkliwa dla twoich oszczędności, przyniesie spore rozczarowanie i zwątpienie, ale również siłę do podjęcia nowych projektów. Nie chwal się też tym przed znajomymi, bo jeden z nich jest chętny, aby podkraść Ci pomysł na biznes.

Ryby

W tym miesiącu spokojnie zainwestuj w waluty obce, bo twoje spekulacje i przeczucia się spełnią! Nie wydawaj jednak wszystkiego tylko na jedną walutę, bo to klucz do porażki. Wybierz wszystkie te, które od dawna krążą Ci po głowie i nie bój się ryzyka. Uważaj jednak na doradców, bo jeden z nich może mocno zniszczyć twój dobry pomysł.