sobota, 03 wrzesień 2022 14:04

Cara Delevingne: Top foto

Cara Delevingne - hot zdjęcia Cara Delevingne - hot zdjęcia fot: instagram

Cara Jocelyn Delevingne to brytyjska modelka, aktorka i wokalistka. Urodziła się 12 sierpnia 1992 roku w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Jej siostrą jest także modelka Poppy Delevingne. Cara Delevingne ma 178 cm wzrostu. Kariera Cara Delevingne w modelingu rozpoczęła się w 2009 roku, gdy została zauważona przez agencję Storm Model Management. Szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie, występując na wybiegach dla takich marek jak Burberry, Chanel, Dolce & Gabbana, Fendi, Saint Laurent i Victoria's Secret.

 

W 2011 roku zadebiutowała na ekranie w filmie "Anna Karenina" w reżyserii Joe Wrighta, a w 2015 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie "Papierowe miasta" na podstawie powieści Johna Greena. W 2016 roku pojawiła się w filmie "Suicide Squad" jako Enchantress.

Cara Delevingne jest również wokalistką i zadebiutowała w 2013 roku singlem "Sonnet XVIII" na ścieżce dźwiękowej do filmu "Anna Karenina". W 2017 roku wydała swoją pierwszą piosenkę zatytułowaną "I Feel Everything".

Delevingne jest również aktywistką społeczną i działa na rzecz równości i praw LGBT. W 2017 roku wydała książkę dla młodzieży, "Mirror, Mirror", która porusza tematy związane z samoakceptacją i tolerancją.

fot: instagram.com

Więcej w tej kategorii: « Kendall Jenner: Odważne sesje