piątek, 04 listopad 2022 14:58

Auto: Pomoc drogowa Gorzów

Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski https://pomoc-drogowa-gorzow.net/

Twój samochód uległ awarii na drodze S3? Nie musisz się stresować, o brak możliwości wysłania lawety. Nerwowe sytuacje na drogach zdarzają się codziennie - awarie, stłuczki czy wypadki samochodowe.

Jednak by móc sprawnie i bez komplikacji otrzymać pomoc drogową musimy wybrać odpowiednią firmę, która oferuje dojazd do miejsca, w którym samochód zaniemógł. Gdy Twój samochód legł awarii na drodze S3 lub na innej drodze województwa lubuskiego firma pomoc drogowa 24h jest do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto postawić na sprawdzoną firmę?

Podróżowanie samochodem jest z pewnością bardzo komfortowe i ciekawe, prócz generowania mnóstwa pozytywnych wspomnień, niestety potrafi generować wiele stresu. Tak naprawdę wystarczy drobnostka, by wymarzona podróż stała się zmorą. Jednak pamiętajmy o tym, że samochody to maszyny, które na wskutek ciągłej eksploatacji ulegają awarii. By móc uniknąć stresu i nerwów, przed podróżą powinniśmy zaznajomić się z ofertą pomocy drogowych, w miejscu do którego zmierzamy, a raczej na trasie, którą będziemy pokonywać.

Firmy świadczące usługi pomocy drogowej wyrastają jak grzyby po deszczu, ale czy warto oddać samochód w niepowołane ręce? Od tego czy naprawi go dobry mechanik zależy nasze zdrowie, a niekiedy życie. Właśnie dlatego należy postawić na sprawdzoną firmę, która świadczy usługi pomocy drogowej. Bardzo ważnym aspektem, który powinien nam pomóc w wyborze jest możliwość zamówienia lawety 24h na dobę. Nigdy nie wiemy kiedy, gdzie i o której godzinie będziemy potrzebować pomocy drogowej.

Jakie usługi realizowane są najczęściej ?

Z pewnością najczęstszą usługą jaką realizują pomoce drogowe jest laweta. Gdy samochód stanie i nie chce ruszyć z miejsca na wskutek awarii wzywamy lawetę, która transportuje samochód do mechanika. Do samochodów, które transportowane są lawetą zalicza się:

  • samochody, które na wskutek awarii, bądź wypadku nie są w stanie poruszać się po drogach,
  • samochody, które nie mają ważnego przeglądu technicznego,
  • samochody, które poruszają się byt wolno po drogach szybkiego ruchu,
  • samochody, które uległy wypadkowi drogowemu,
  • samochody, które są sprowadzane do polski.

Drugą usługą, która jest bardzo często wykonywana, jest holowanie pojazdu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że holowanie nie jest bułką z masłem. Należy zrobić to w odpowiedni sposób, by nie narażać właściciela samochodu i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwa. Bez problemu możemy liczyć na holowanie z drogi S3. Pamiętaj o tym, że pomoc drogowa na drodze S3 Gorzów Wielkopolski odbywa się 24h, 365 dni w roku niezależnie od święta. O każdej porze dnia i nocy. Taka możliwość jest niesamowicie krzepiąca dla kierowców, szczególnie teraz gdy święta są za pasem - https://pomoc-drogowa-gorzow.net/.

Usługi warsztatowe, jak to działa?

Firma pomoc drogowa 24h oferuje lawetę lub holowanie do najbliższego warsztatu przy drodze S3, za atrakcyjną cenę. Jeśli Twojej awarii nie da usunąć się na miejscu, bez problemu zostaniesz przetransportowany do warsztatu, który rozwiąże problem na miejscu. Wyspecjalizowany warsztat w Gorzowie Wielkopolskim, to sprawdzone miejsce, które przywróci Twój samochód do stanu sprzed awarii. Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski, to gwarancja rozwiązania każdego problemu na drodze!