poniedziałek, 10 styczeń 2022 10:22

Gadżety reklamowe związane z telefonią komórkową

gadżety reklamowe gadżety reklamowe http://www.reklamowe-upominki.pl

Telefony komórkowe są dziś powszechnie używane. Nie ma domu, w którym nie znajdowałaby się przynajmniej jedna komórka. Dlatego też coraz częściej zwracamy uwagę na gadżety reklamowe związane z branżą telefonii komórkowej. Przez zainwestowanie w gadżet z tej kategorii możemy stać się naprawdę rozpoznawalną firmą.

Jaki artykuł promocyjny wybrać?

Wbrew pozorom, gadżety reklamowezwiązane z telefonią komórkową to nie tylko ładowarki, czy uchwyty samochodowe. Gadżety do komórek to cała gama ciekawych udogodnień.

Prócz innowacji do samochodu możemy również zainwestować w gadżety związane z fotografią, codziennym użytkowaniem i ładowaniem baterii. Są to także różnego rodzaju etui i futerały, kable do ładowania i słuchawki Bluetooth.

Gadżety związane z komórkami do auta

Gadżety, którymi możemy promować naszą firmę mogą być związane zarówno z korzystaniem z samochodów jak i z telefonów komórkowych. Są to przede wszystkim różnego rodzaju uchwyty do telefonów. Zarówno tradycyjne, jak i magnetyczne.

Jednak nasz grawer możemy umieścić także na zestawach głośnomówiących Bluetooth, czy ładowarkach samochodowych.

Gadżety komórkowe dla fotografów

Wszystkim fotografom, którzy mogą być naszymi potencjalnymi klientami możemy zaoferować kijki do selfi. Ten popularny gadżet przyda się nie tylko podczas wakacji. Jednak nie jest to jedyny artykuł promocyjny związany z fotografią. Innym gadżetem wartym uwagi jest zestaw mini obiektywów do telefonów. Dzięki nim miłośnicy fotografii będą mogli przenieść swoje zdjęcia na wyższy poziom.

Ułatwimy codzienne użytkowanie telefonów

Komórek używamy codziennie. Nawet, jeśli wierzymy, że nasi klienci nie trzymają cały czas w ręce swojej komórki, warto zaproponować im specjalne uchwyty ułatwiające stabilne trzymanie urządzenia. Do oglądania filmików i przeglądania mediów społecznościowych możemy zaoferować statywy, a sportowcom etui na ramię, by mogli mieć przy sobie telefon nawet w trakcie biegania lub jazy rowerem.

Wszyscy wiemy, jak denerwująca może być rozładowująca się bateria w telefonie. Dlatego też jednym z pomysłów na gadżet związany z telefonami komórkowymi jest zaoferowanie klientom powerbanku. Do wyboru mamy wiele modeli o różnej pojemności. Jedną z innowacji są powerbanki reklamoweładowane energią słoneczną.

Użytkownicy telefonów komórkowych to zdecydowana większość naszych potencjalnych klientów. Dlatego też warto zwrócić uwagę na gadżety reklamowe związane z telefonią komórkową. Będą one doskonałą reklamą.

 • Horoskop finansowy
  Horoskop finansowy

  Gromadzić oszczędności czy nie bać się inwestować? Sprawdź, co w tym miesiącu przygotował dla Ciebie i twoich pieniędzy los!

  Written on środa, 03 sierpień 2022 12:55
 • Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?
  Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?

  Jak usunąć lub zmniejszyć cienie pod oczami? Jest to zdecydowanie jeden z najgorszych dylematów. Nie dość, że sprawiają, że wyglądasz jak panda, to jeszcze ciemne kręgi pod oczami sprawiają, że wyglądasz na chorą. Kobiety są bardziej narażone na rozwój ciemnych kręgów pod oczami niż mężczyźni i żaden ekspert nie potrafi określić, dlaczego dokładnie tak się dzieje.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 13:17
 • Sok z granatu: 10 właściwości
  Sok z granatu: 10 właściwości

  Granat pochodzi z Iranu i został sprowadzony do Egiptu w 1600 r. p.n.e. Owoce te słyną ze swoich właściwości leczniczych. Granat korzystnie wpływa na skórę i włosy, a także pomaga utrzymać ogólny dobry stan zdrowia. Korzyści płynące z soków z granatów są na równi z tymi z borówek, ponieważ mają one wysoką zawartość przeciwutleniaczy, trzy razy więcej niż zielona herbata i pomarańcze!

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 12:06
 • Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką
  Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką

  Gry komputerowe nie ograniczają się do ładnych widoków i realistycznej grafiki. Jeśli jednak warstwa wizualna zostanie dobrze połączona z fabułą i mechaniką, to powstanie prawdziwa perła gamingowa. Tak właśnie zapowiadają się produkcje z poniższej listy.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:44
 • Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze
  Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze

  Fani papierowego RPG oraz późniejszych produkcji komputerowych zazwyczaj uwielbiają tworzyć własnych bohaterów, aby następnie się w nich wcielić i przemierzać fantastyczne światy. Jakie gry oferują najlepsze kreatory postaci?

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:20