poniedziałek, 30 maj 2022 12:13

Car detailing - sposób na dodanie samochodowi blasku

CAR-LAB CAR-LAB pixabay

Samochód to coś więcej niż środek transportu. Projektowany setki godzin, tworzony z myślą o bezpieczeństwie i komforcie jazdy, zapewniający niezależność i potwierdzający status swojego posiadacza- samochód pełni dużo więcej ról niż tylko przewóz osób i ładunku.

Jest inwestycją, która by zapewnić każdemu kierowcy wygodę i komfort jazdy, wymaga dbałości o najmniejsze szczegóły i detale. Z tego powodu, że samochód, choć trwały, ulega zużyciu, warto zadbać o to, aby zapewnić mu właściwą konserwację oraz cieszyć się nim w pełni jak najdłużej. Mówi się, że pierwsza rysa boli najbardziej - warto jest w takim razie jej zapobiec i odwiedzić studio detailingowe CAR-LAB, które z najwyższą precyzją położy na lakier folię ochronną, podda reflektory regeneracji, zaimpregnuje skóry czy też wypierzę tapicerkę. Car detailing to specjalność CAR=LAB w Katowicach a motoryzacja i pasja do niej są siłą napędzającą cały zespół do realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Car detailing - co to jest?

Car detailing to rozwiązanie doskonałe dla każdego pasjonata motoryzacji i miłośnika swoich czterech kółek. Jest to proces mający na celu przywrócenie samochodowi blasku lub takiego zabezpieczenia pojazdu, które gwarantuje że na bardzo długi czas go nie straci. Auto detailing obejmuje takie zabiegi jak zabezpieczanie lakieru folią PPF - przezroczystą i  samoregenerującą się. Folia PPF która chroni lakier przed rysami, zapobiega rysom i odpryskom na lakierze, które mogłyby powstać w wyniku kontaktu z drobinkami znajdującymi się na drogach i jezdniach. Alternatywą dla folii jest zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, która pełni podobną funkcję, łącząc się ze strukturą lakieru, utwardza się i tworzy odporną powierzchnię, pokrywającą karoserię pojazdu. Nie jest to jedyna forma pielęgnacji lakieru. Inne zabiegi, które świadczy studio detailingowe CAR-LAB i pozwalają na przywrócenie pojazdu do stanu niemalże salonowego, to:

 • regeneracja lakieru - dzięki tej usłudze możliwe jest pozbycie się zarówno rys płytkich jak i gładkich, aby samochód wyglądał jakby wyjechał prosto z salonu,

 • niewidzialna wycieraczka - nałożenie na szyby hydrofobowej powierzchni, po której woda i deszcz ześlizgują się bez żadnych przeszkód,

 • zabezpieczenie felg polegające na pokryciu felg ultra-wytrzymałą powłoką ceramiczną, która nie tylko nadaje im połysk, ale także spisuje się w bardzo wysokich temperaturach sięgających nawet 800 stopni Celsjusza,

 • impregnacja skór - dzięki nakładanej na tapicerkę warstwie hydrofobowej skóry zabezpieczane są przed zabarwieniem czy kłopotliwymi plamami.

Nie jest to pełen zakres usług świadczony przez CAR-LAB - zajrzyj na stronę studia specjalizującego się w auto detailingu i przekonaj się, jak możesz zadbać o swój pojazd!

Jakie zalety ma auto detailing?

Zalety zabiegów car detailignowych to nie tylko radość z oglądania gładkiego lakieru mieniącego się w słońcu, gładzenie świeżo wypranej tapicerki czy z dbałością zaimpregnowanych skór. Car detailing pozwala na zachowanie samochodu w doskonałej kondycji na bardzo długi czas, co korzystnie przekłada się na zachowanie przez niego duże wartości przez lata tak, aby nawet w przypadku sprzedaży móc otrzymać za niego tyle, ile naprawdę jest wart. Do czynników wpływających na wzrost wartości używanego pojazdu należą chociażby: lakier w doskonałym stanie, odświeżona tapicerka czy błyszczące felgi - zapewnienie tych warunków możliwym jest tylko korzystając z usług studio zajmującego się auto detailingiem.. 

CAR-LAB - najlepsze studio detailingowe w Katowicach

Najwyższa jakość stosowanych materiałów, profesjonalnie wykonanie na najwyższym poziomie, lata doświadczenia w każdej z dziedzin obejmowanych przez auto detailing… CAR-LAB zawiesza poprzeczkę wysoko i spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, bo zadowolenie klienta ma dla specjalistów CAR-LAB niebagatelne znaczenie. Nieskazitelne wnętrza, powłoka ochronna połyskująca w słońcu czy stary lakier, który odzyskał blask nowości - wszystko to oferuje studio detailingowe Car-Lab mieszczące w Katowicach przy ulicy Kościuszki 257. Car detailing na najwyższym poziomie jest ich wizytówką o czym można przekonać się samemu oglądając przykłady realizacji na stronie https://car-lab.pl/ - zawiera ona także pełen wachalrz usług świadczonych przez CAR-LAB oraz dane kontaktowe, dzięki którym już dziś możesz umówić się do profesjonalistów. 

 • Horoskop finansowy
  Horoskop finansowy

  Gromadzić oszczędności czy nie bać się inwestować? Sprawdź, co w tym miesiącu przygotował dla Ciebie i twoich pieniędzy los!

  Written on środa, 03 sierpień 2022 12:55
 • Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?
  Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?

  Jak usunąć lub zmniejszyć cienie pod oczami? Jest to zdecydowanie jeden z najgorszych dylematów. Nie dość, że sprawiają, że wyglądasz jak panda, to jeszcze ciemne kręgi pod oczami sprawiają, że wyglądasz na chorą. Kobiety są bardziej narażone na rozwój ciemnych kręgów pod oczami niż mężczyźni i żaden ekspert nie potrafi określić, dlaczego dokładnie tak się dzieje.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 13:17
 • Sok z granatu: 10 właściwości
  Sok z granatu: 10 właściwości

  Granat pochodzi z Iranu i został sprowadzony do Egiptu w 1600 r. p.n.e. Owoce te słyną ze swoich właściwości leczniczych. Granat korzystnie wpływa na skórę i włosy, a także pomaga utrzymać ogólny dobry stan zdrowia. Korzyści płynące z soków z granatów są na równi z tymi z borówek, ponieważ mają one wysoką zawartość przeciwutleniaczy, trzy razy więcej niż zielona herbata i pomarańcze!

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 12:06
 • Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką
  Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką

  Gry komputerowe nie ograniczają się do ładnych widoków i realistycznej grafiki. Jeśli jednak warstwa wizualna zostanie dobrze połączona z fabułą i mechaniką, to powstanie prawdziwa perła gamingowa. Tak właśnie zapowiadają się produkcje z poniższej listy.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:44
 • Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze
  Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze

  Fani papierowego RPG oraz późniejszych produkcji komputerowych zazwyczaj uwielbiają tworzyć własnych bohaterów, aby następnie się w nich wcielić i przemierzać fantastyczne światy. Jakie gry oferują najlepsze kreatory postaci?

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:20