poniedziałek, 30 maj 2022 12:13

Car detailing - sposób na dodanie samochodowi blasku

CAR-LAB CAR-LAB pixabay

Samochód to coś więcej niż środek transportu. Projektowany setki godzin, tworzony z myślą o bezpieczeństwie i komforcie jazdy, zapewniający niezależność i potwierdzający status swojego posiadacza- samochód pełni dużo więcej ról niż tylko przewóz osób i ładunku.

Jest inwestycją, która by zapewnić każdemu kierowcy wygodę i komfort jazdy, wymaga dbałości o najmniejsze szczegóły i detale. Z tego powodu, że samochód, choć trwały, ulega zużyciu, warto zadbać o to, aby zapewnić mu właściwą konserwację oraz cieszyć się nim w pełni jak najdłużej. Mówi się, że pierwsza rysa boli najbardziej - warto jest w takim razie jej zapobiec i odwiedzić studio detailingowe CAR-LAB, które z najwyższą precyzją położy na lakier folię ochronną, podda reflektory regeneracji, zaimpregnuje skóry czy też wypierzę tapicerkę. Car detailing to specjalność CAR=LAB w Katowicach a motoryzacja i pasja do niej są siłą napędzającą cały zespół do realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Car detailing - co to jest?

Car detailing to rozwiązanie doskonałe dla każdego pasjonata motoryzacji i miłośnika swoich czterech kółek. Jest to proces mający na celu przywrócenie samochodowi blasku lub takiego zabezpieczenia pojazdu, które gwarantuje że na bardzo długi czas go nie straci. Auto detailing obejmuje takie zabiegi jak zabezpieczanie lakieru folią PPF - przezroczystą i  samoregenerującą się. Folia PPF która chroni lakier przed rysami, zapobiega rysom i odpryskom na lakierze, które mogłyby powstać w wyniku kontaktu z drobinkami znajdującymi się na drogach i jezdniach. Alternatywą dla folii jest zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, która pełni podobną funkcję, łącząc się ze strukturą lakieru, utwardza się i tworzy odporną powierzchnię, pokrywającą karoserię pojazdu. Nie jest to jedyna forma pielęgnacji lakieru. Inne zabiegi, które świadczy studio detailingowe CAR-LAB i pozwalają na przywrócenie pojazdu do stanu niemalże salonowego, to:

  • regeneracja lakieru - dzięki tej usłudze możliwe jest pozbycie się zarówno rys płytkich jak i gładkich, aby samochód wyglądał jakby wyjechał prosto z salonu,

  • niewidzialna wycieraczka - nałożenie na szyby hydrofobowej powierzchni, po której woda i deszcz ześlizgują się bez żadnych przeszkód,

  • zabezpieczenie felg polegające na pokryciu felg ultra-wytrzymałą powłoką ceramiczną, która nie tylko nadaje im połysk, ale także spisuje się w bardzo wysokich temperaturach sięgających nawet 800 stopni Celsjusza,

  • impregnacja skór - dzięki nakładanej na tapicerkę warstwie hydrofobowej skóry zabezpieczane są przed zabarwieniem czy kłopotliwymi plamami.

Nie jest to pełen zakres usług świadczony przez CAR-LAB - zajrzyj na stronę studia specjalizującego się w auto detailingu i przekonaj się, jak możesz zadbać o swój pojazd!

Jakie zalety ma auto detailing?

Zalety zabiegów car detailignowych to nie tylko radość z oglądania gładkiego lakieru mieniącego się w słońcu, gładzenie świeżo wypranej tapicerki czy z dbałością zaimpregnowanych skór. Car detailing pozwala na zachowanie samochodu w doskonałej kondycji na bardzo długi czas, co korzystnie przekłada się na zachowanie przez niego duże wartości przez lata tak, aby nawet w przypadku sprzedaży móc otrzymać za niego tyle, ile naprawdę jest wart. Do czynników wpływających na wzrost wartości używanego pojazdu należą chociażby: lakier w doskonałym stanie, odświeżona tapicerka czy błyszczące felgi - zapewnienie tych warunków możliwym jest tylko korzystając z usług studio zajmującego się auto detailingiem.. 

CAR-LAB - najlepsze studio detailingowe w Katowicach

Najwyższa jakość stosowanych materiałów, profesjonalnie wykonanie na najwyższym poziomie, lata doświadczenia w każdej z dziedzin obejmowanych przez auto detailing… CAR-LAB zawiesza poprzeczkę wysoko i spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, bo zadowolenie klienta ma dla specjalistów CAR-LAB niebagatelne znaczenie. Nieskazitelne wnętrza, powłoka ochronna połyskująca w słońcu czy stary lakier, który odzyskał blask nowości - wszystko to oferuje studio detailingowe Car-Lab mieszczące w Katowicach przy ulicy Kościuszki 257. Car detailing na najwyższym poziomie jest ich wizytówką o czym można przekonać się samemu oglądając przykłady realizacji na stronie https://car-lab.pl/ - zawiera ona także pełen wachalrz usług świadczonych przez CAR-LAB oraz dane kontaktowe, dzięki którym już dziś możesz umówić się do profesjonalistów.