poniedziałek, 07 listopad 2022 11:05

Dlaczego warto korzystać z lawety?

pomoc drogowa Świecko pomoc drogowa Świecko https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Podróż samochodem przerwana przez usterki lub awarie to koszmar wielu kierowców. Podobnie jest, gdy w trakcie jazdy dojdzie do kolizji albo wypadku.

To nie tylko nagła zmiana planów, ale przede wszystkim ogromny stres. Jednak niezależnie od powagi problemu można szybko uzyskać wsparcie pomocy drogowej. Firma świadcząca tego typu usługi to prosty sposób, żeby przetransportować uszkodzony pojazd lub dokonać naprawy na miejscu zdarzenia. Czym tak naprawdę są usługi pomocy drogowej? Kiedy wystarczy doraźna naprawa, a kiedy niezbędna jest laweta? Przeczytaj, dlaczego każdy kierowca powinien znać numer pomocy drogowej.

Na czym polegają usługi pomocy drogowej?

Pomoc drogowa to rozwiązanie większości problemów z samochodem, jakie mogą przytrafić się w trasie. To nie tylko usuwanie skutków zdarzeń drogowych takich jak kolizje i wypadki, ale również doraźne naprawy, czyli między innymi dowóz paliwa, wymiana oleju, naprawa tablicy rejestracyjnej, rozruch silnika z rozładowanym akumulatorem czy zmiana koła.

Specjalistyczny, nowoczesny sprzęt i doświadczeni pracownicy to gwarancja, że pomoc drogowa Świecko poradzi sobie niezależnie od okoliczności zdarzenia dbając o bezpieczeństwo samochodu oraz jego kierowcy i pasażerów. Usługi pomocy drogowej nastawione są na ograniczenie konieczności wizyty w warsztacie. W praktyce oznacza to, że wezwany na miejsce zdarzenia pracownik firmy wykonuje wszystkie możliwe czynności, aby móc przywrócić sprawność pojazdu.

W pierwszej kolejności jest to doraźna naprawa, dzięki której można bez przeszkód kontynuować podróż. Kiedy naprawa na miejscu nie przynosi rezultatów albo nie jest możliwa, pomoc drogowa oferuje transport lawetą: do warsztatu bądź pod inny adres wskazany przez kierowcę. Pasażerowie pojazdu mogą pojechać lawetą lub poczekać na samochód zastępczy.

Wsparcie kierowców przez 24/7, czyli laweta

Kiedy podróż zostaje niespodziewanie przerwana przez kłopoty z autem, nie pozostaje nic innego jak szybko uporać się z problemem. Jest to znacznie łatwiejsze, jeśli postawimy na profesjonalne wsparcie, jakie zapewnia pomoc drogowa. Wyspecjalizowana firma o każdej porze dnia i nocy błyskawicznie reaguje na zgłoszenia spiesząc z pomocą, gdy dojdzie do wypadku albo awarii samochodu. Pracownicy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę zapewniają doraźne naprawy i usługi lawetą, tak aby kierowcy mogli czuć się bezpiecznie pomimo niesprzyjających okoliczności. Nie tylko od poniedziałku do piątku, ale także w dni wolne od pracy.

Sprawne rozwiązanie problemów w trasie to zasługa doraźnych napraw oraz lawety. Likwidacja skutków zdarzenia drogowego wymaga doświadczenia i nowoczesnego sprzętu oraz usług dostosowanych do okoliczności. Priorytetem są naprawy bez wizyty w warsztacie, ale kiedy bez tego się nie obejdzie, przewóz umożliwia laweta z https://www.laweta-swiecko.com.pl/. Specjalistyczny sprzęt to bezpieczny, sprawny i zgodny z przepisami transport samochodów uszkodzonych i powypadkowych. Z usług lawety skorzystają nie tylko kierowcy aut osobowych, ale także samochodów terenowych i dostawczych, motocykli, wózków widłowych i meleksów, przyczep kempingowych oraz maszyn rolniczych.