czwartek, 21 lipiec 2022 10:07

Jak sprawnie wynająć samochód z lotnika Okęcie lub Modlin po przylocie do Warszawy?

Best-Rent Best-Rent pixabay

Jeżeli potrzebujemy być mobilni po przylocie do Warszawy i nieważne czy podróżujemy turystycznie, czy też służbowo, to nie ma lepszej opcji jak wynajem samochodu.

 

Jaką wypożyczalnię aut wybrać?

Na początku pojawia się jednak pytanie, z której wypożyczalni samochodów skorzystać? W tym przypadku warto wybrać podmiot, który ma pozytywne opinie w internecie, ma dobre stawki i promocje, oraz funkcjonuje od dłuższego czasu na rynku. Taką właśnie firmą jest Best-Rent, który oferuje szeroką gamę aut już od ponad 10 lat - https://www.best-rent.pl/.

Jak wygląda proces wynajmu?

Jeszcze przed przylotem na warszawskie lotnisko Okęcie lub do podwarszawskiego portu lotniczego Modlin, można dokonać rezerwacji wybranego modelu auta, które będzie na nas czekać tuż przy terminalu.

Co więcej, możliwy jest wynajem w różnych wariantach czasowych — na dobę, na weekend, a nawet średnioterminowo od miesiąca i dłużej.

Po zakończeniu wynajmu podobnie jak podczas jego rozpoczęcia można pozostawić samochód na Okęciu lub w Modlinie.

Dlaczego ogóle warto wypożyczać auta z lotnisk

Korzyści, wynikających z wypożyczania aut po przylocie na lotnisko, jest naprawdę wiele. Do tych najistotniejszych należą:

 • Oszczędność czasu — pobieramy auto wprost z lotnika i tam je też zwracamy. Nie musimy czekać na taksówkę czy autobus.

 • Bezpieczeństwo — korzystamy z auta, które jest sprawne technicznie, ubezpieczone i nowe. Nie narażamy się na straty finansowe i nerwy, jakie mogą towarzyszyć w przypadku trafienia na nieuczciwych przewoźników, a takich nie brak w pobliżu lotnisk czy dworców.

 • Optymalizacja finansowa — wynajem jest o wiele tańszy niż korzystanie z taksówek.

 • Wygoda — wypożyczone auto, którym przemieszczamy się sami, jest bezwzględnie komfortowym sposobem podróżowania niż pociągiem czy autobusem. Jest praktycznie cały czas do naszej dyspozycji, bez względu na porę dnia czy święta.

 • Prestiż — nie ma co ukrywać, że poruszanie się eleganckim, zadbanym, nowym autem to lepsze samopoczucie oraz podkreślenie własnego statusu. Dzięki niemu na pewno dobrze wypadniemy w oczach kontrahentów czy znajomych.

Jakie auto wypożyczyć?

Wybór auta powinien odzwierciedlać nasze indywidualne preferencje i zaplanowany budżet. Jeżeli podróżujemy indywidualnie i turystycznie, to zapewne wystarczy nam małe auto. Co innego, jeśli jest to podróż biznesowa, wówczas możemy potrzebować bardziej reprezentacyjnego samochodu, jak chociażby limuzyna. Warto zwrócić uwagę na fakt, aby auto nie było oklejone żadnymi reklamami.

W przypadku podróżowania większą grupą trzeba zarezerwować większe auto, z bardziej pojemną powierzchnią bagażnika.

 • Horoskop finansowy
  Horoskop finansowy

  Gromadzić oszczędności czy nie bać się inwestować? Sprawdź, co w tym miesiącu przygotował dla Ciebie i twoich pieniędzy los!

  Written on środa, 03 sierpień 2022 12:55
 • Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?
  Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?

  Jak usunąć lub zmniejszyć cienie pod oczami? Jest to zdecydowanie jeden z najgorszych dylematów. Nie dość, że sprawiają, że wyglądasz jak panda, to jeszcze ciemne kręgi pod oczami sprawiają, że wyglądasz na chorą. Kobiety są bardziej narażone na rozwój ciemnych kręgów pod oczami niż mężczyźni i żaden ekspert nie potrafi określić, dlaczego dokładnie tak się dzieje.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 13:17
 • Sok z granatu: 10 właściwości
  Sok z granatu: 10 właściwości

  Granat pochodzi z Iranu i został sprowadzony do Egiptu w 1600 r. p.n.e. Owoce te słyną ze swoich właściwości leczniczych. Granat korzystnie wpływa na skórę i włosy, a także pomaga utrzymać ogólny dobry stan zdrowia. Korzyści płynące z soków z granatów są na równi z tymi z borówek, ponieważ mają one wysoką zawartość przeciwutleniaczy, trzy razy więcej niż zielona herbata i pomarańcze!

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 12:06
 • Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką
  Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką

  Gry komputerowe nie ograniczają się do ładnych widoków i realistycznej grafiki. Jeśli jednak warstwa wizualna zostanie dobrze połączona z fabułą i mechaniką, to powstanie prawdziwa perła gamingowa. Tak właśnie zapowiadają się produkcje z poniższej listy.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:44
 • Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze
  Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze

  Fani papierowego RPG oraz późniejszych produkcji komputerowych zazwyczaj uwielbiają tworzyć własnych bohaterów, aby następnie się w nich wcielić i przemierzać fantastyczne światy. Jakie gry oferują najlepsze kreatory postaci?

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:20