sobota, 10 luty 2024 16:31

Acer ebii: Rower ze sztuczną inteligencją!

Rower ze sztuczną inteligencją Rower ze sztuczną inteligencją fot. pixabay

W rowerze Acer ebii, prezentowanym podczas konferencji Next@Acer, technologia idzie krok dalej. Tajwański producent komputerów wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie, łącząc pedałowanie z zaawansowaną sztuczną inteligencją. Rower Acer ebii, wspomagany przez sztuczną inteligencję, dostosowuje swoje działanie do preferencji rowerzysty oraz warunków jazdy. Dzięki analizie stylu jazdy danego użytkownika, rower oferuje maksymalnie spersonalizowane doświadczenia.

 

Inteligentny rower

Acer ebii wykorzystuje aplikacje, takie jak ebiiGO i ebiiRide, które umożliwiają użytkownikowi monitorowanie parametrów jazdy, wybór optymalnych tras, oraz dostęp do wielu funkcji związanych z ustawieniami roweru. Rower Acer ebii wyposażony jest w mocny i wydajny układ napędowy, który umożliwia jazdę wspomaganą z prędkością do 25 kilometrów na godzinę. Układ ten jest innowacyjny oraz elastyczny, pozwalając na wybór napędu na przednie, tylne koła, bądź wspornik.

Innowacyjny rower firmy Acer

Rower wyposażony jest w trwały, wymienny akumulator, który pozwala na przejechanie 110 km i pełne naładowanie w zaledwie 2,5 godziny. Akumulator ten można również wykorzystać jako przenośną ładowarkę do innych urządzeń jako powerbank. Rower Acer ebii posiada inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa, takie jak samoczynne włączanie się świateł w ciemności oraz radar ostrzegający użytkownika o zbliżających się pojazdach lub rowerzystach.

Rower Acer ebii to krok w przyszłość jazdy na dwa koła, łącząc innowacyjne technologie, wydajność oraz bezpieczeństwo. Zintegrowana sztuczna inteligencja, wydajny napęd oraz trwały akumulator sprawiają, że jazda staje się bardziej personalizowana, wygodna i bezpieczna dla użytkownika. 

Źródło: Portal Technologiczny, Ego-Man