wtorek, 21 wrzesień 2021 11:50

VEGAS Pro 19

 VEGAS Pro 19 VEGAS Pro 19 pixabay

Produkcja profesjonalnie wyglądających filmów, teledysków oraz innych materiałów filmowych wydaje się kosztownym przedsięwzięciem. Jednak nie zawsze musi tak być. Wystarczy, że zaopatrzysz się w doskonały program komputerowy, jakim jest Vegas Pro 19.

O możliwościach, jakie on daje, dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Twórz hity w zaciszu własnego domu

Jeżeli jesteś twórcą filmów, muzyki czy też innych projektów multimedialnych, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie oprogramowanie do pracy. Takie, które nie tylko będzie oferować podstawowe funkcje, ale także pozwoli Ci na realizację Twoich najbardziej szalonych wizji artystycznych. Takim narzędziem jest z pewnością Vegas Pro 19. Jest to kolejna odsłona dobrze znanego na rynku programu.

Bez względu na to, czy zajmujesz się tworzeniem filmów fabularnych, materiałów przeznaczonych do internetu, czy też po prostu realizujesz Twoje hobby, bez przeszkód możesz korzystać z wyjątkowych rozwiązań technicznych zawartych w tym programie. Ponieważ do dyspozycji masz kilka rodzajów licencji pozwalających w wygodny dla Ciebie sposób dokonać zakupu. Możesz program wykorzystać w swojej firmie lub bawić się za jego pomocą w domu.

Ogromne możliwości

Program Vegas Pro możesz używać do tworzenia zapierających dech w piersiach produkcji. Specjalne algorytmy pozwalają na korekcję kolorów i gradacji w HDR do 8K. Do Twojej dyspozycji zostały oddane funkcje wspierane sztuczną inteligencją. Są to między innymi transfer stylu oraz koloryzacja. Znajdują one zastosowanie podczas koloryzowania i renowacji czarnobiałych nagrań.

Nie będziesz musiał już się ograniczać, gdyż możesz pracować z tym samym oprogramowaniem co twórcy takich wizualnych arcydzieł jak Władca Pierścieni, Harry Potter czy też Spider-Man. Dzięki FX Primatte Studio możesz tworzyć filtry, efekty, przejścia i tytuły tak jak to sobie wymarzysz. Możesz także ulepszać dźwięk, stosując SOUND FORGE Audio Studio. A gdy chcesz podzielić się ze światem efektami Twojej pracy, możesz za pomocą VEGAS Stream prowadzić profesjonalne transmisje.

Szybki i bezpieczny zakup

Jeśli zależy Ci na bezpiecznej transakcji i szybkim rozpoczęciu pracy z Vegas Pro 19, skorzystaj z usług sklepu Vebo.pl. Po dokonaniu płatności otrzymasz wiadomość z linkiem do bezpiecznego pobrania instalatora oraz klucz licencyjny, dzięki któremu będziesz mógł legalnie korzystać z zakupionego programu.

Nie zwlekaj, odwiedź sklep Vebo.pl już dziś i sprawdź jakie oferty czekają tam na Ciebie!