środa, 15 czerwiec 2022 17:31

Lokalizacja pojazdów na mapie

lokalizacja pojazdów na mapie lokalizacja pojazdów na mapie pixabay

Posiadając własną branżę TSL kierownicy wyposażeni są w szereg mniej lub bardziej nowoczesnych samochodów ciężarowych.

Są to pojazdy bardzo drogie przez co często przedsiębiorcy starają się dbać o nie na każdym kroku. Mimo wszystko podczas wyjazdu samochodów ciężarowych przez dłuższy czas przedsiębiorcy fizycznie nie widzą swoich pojazdów. Wtedy najlepszym sposobem kontroli jest lokalizacja pojazdów na mapie używając modułu GPS.

Lokalizacja pojazdów na mapie z nowoczesnym systemem telematyki

Telematyka jest jednym z najlepszych sposobów na ustalenie parametru jakim jest lokalizacja pojazdów na mapie. Jest ona wbudowana w komputer pokłady pojazdu ciężarowego minimalizując ryzyko oszukania tradycyjnego modułu GPS. Lokalizacja pojazdów na mapie umożliwia stałą kontrolę przedsiębiorcy nad swoimi pojazdami niezależnie od pozycji na mapie, w której aktualnie się znajdują. Daje to bardzo duży spokój i ciągłe bezpieczeństwo dla dobytku firmowego jakim są pojazdy ciężarowe.

Lokalizacja pojazdów na mapie uratowała już nie jeden samochód ciężarowy przed kradzieżą. Niestety złodziei ciągle przybywa, a ich sposoby na kradzież są coraz bardziej nowoczesne. W takim wypadku lokalizacja pojazdów na mapie może być tak naprawdę jedyną możliwością na uratowanie pojazdu z rąk złodziei. Przedsiębiorca na mapie widzi dokładnie położenie swojego samochodu co w połączeniu z komunikacją służb mundurowych daje największe prawdopodobieństwo odzyskania pojazdu. Niestety takie rzeczy działy się, dzieją się i z pewnością będą się dziać. Dlatego tak ważne jest wyposażenie swojej floty w lokalizatory.

Dbkfleetmanagement – telematyka z lokalizacją pojazdów na mapie

Telematyka Dbkfleetmanagement potrafi zmaksymalizować zarządzanie firmą jednocześnie gwarantując zapewnienie lokalizacji GPS pojazdów na mapie całego świata. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą spać spokojnie. Telematyka posiada dodatkowo wiele różnorodnych atutów optymalizujących ekonomię firmy TSL, z których warto skorzystać.

 • Horoskop finansowy
  Horoskop finansowy

  Gromadzić oszczędności czy nie bać się inwestować? Sprawdź, co w tym miesiącu przygotował dla Ciebie i twoich pieniędzy los!

  Written on środa, 03 sierpień 2022 12:55
 • Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?
  Cienie pod oczami: Jak usunąć domowymi sposobami?

  Jak usunąć lub zmniejszyć cienie pod oczami? Jest to zdecydowanie jeden z najgorszych dylematów. Nie dość, że sprawiają, że wyglądasz jak panda, to jeszcze ciemne kręgi pod oczami sprawiają, że wyglądasz na chorą. Kobiety są bardziej narażone na rozwój ciemnych kręgów pod oczami niż mężczyźni i żaden ekspert nie potrafi określić, dlaczego dokładnie tak się dzieje.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 13:17
 • Sok z granatu: 10 właściwości
  Sok z granatu: 10 właściwości

  Granat pochodzi z Iranu i został sprowadzony do Egiptu w 1600 r. p.n.e. Owoce te słyną ze swoich właściwości leczniczych. Granat korzystnie wpływa na skórę i włosy, a także pomaga utrzymać ogólny dobry stan zdrowia. Korzyści płynące z soków z granatów są na równi z tymi z borówek, ponieważ mają one wysoką zawartość przeciwutleniaczy, trzy razy więcej niż zielona herbata i pomarańcze!

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 12:06
 • Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką
  Next-genowe gry 2022: Tytuły z najlepszą grafiką

  Gry komputerowe nie ograniczają się do ładnych widoków i realistycznej grafiki. Jeśli jednak warstwa wizualna zostanie dobrze połączona z fabułą i mechaniką, to powstanie prawdziwa perła gamingowa. Tak właśnie zapowiadają się produkcje z poniższej listy.

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:44
 • Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze
  Kreatory postaci: Zobacz najciekawsze

  Fani papierowego RPG oraz późniejszych produkcji komputerowych zazwyczaj uwielbiają tworzyć własnych bohaterów, aby następnie się w nich wcielić i przemierzać fantastyczne światy. Jakie gry oferują najlepsze kreatory postaci?

  Written on wtorek, 02 sierpień 2022 10:20