środa, 15 czerwiec 2022 17:31

Lokalizacja pojazdów na mapie

lokalizacja pojazdów na mapie lokalizacja pojazdów na mapie pixabay

Posiadając własną branżę TSL kierownicy wyposażeni są w szereg mniej lub bardziej nowoczesnych samochodów ciężarowych.

Są to pojazdy bardzo drogie przez co często przedsiębiorcy starają się dbać o nie na każdym kroku. Mimo wszystko podczas wyjazdu samochodów ciężarowych przez dłuższy czas przedsiębiorcy fizycznie nie widzą swoich pojazdów. Wtedy najlepszym sposobem kontroli jest lokalizacja pojazdów na mapie używając modułu GPS.

Lokalizacja pojazdów na mapie z nowoczesnym systemem telematyki

Telematyka jest jednym z najlepszych sposobów na ustalenie parametru jakim jest lokalizacja pojazdów na mapie. Jest ona wbudowana w komputer pokłady pojazdu ciężarowego minimalizując ryzyko oszukania tradycyjnego modułu GPS. Lokalizacja pojazdów na mapie umożliwia stałą kontrolę przedsiębiorcy nad swoimi pojazdami niezależnie od pozycji na mapie, w której aktualnie się znajdują. Daje to bardzo duży spokój i ciągłe bezpieczeństwo dla dobytku firmowego jakim są pojazdy ciężarowe.

Lokalizacja pojazdów na mapie uratowała już nie jeden samochód ciężarowy przed kradzieżą. Niestety złodziei ciągle przybywa, a ich sposoby na kradzież są coraz bardziej nowoczesne. W takim wypadku lokalizacja pojazdów na mapie może być tak naprawdę jedyną możliwością na uratowanie pojazdu z rąk złodziei. Przedsiębiorca na mapie widzi dokładnie położenie swojego samochodu co w połączeniu z komunikacją służb mundurowych daje największe prawdopodobieństwo odzyskania pojazdu. Niestety takie rzeczy działy się, dzieją się i z pewnością będą się dziać. Dlatego tak ważne jest wyposażenie swojej floty w lokalizatory.

Dbkfleetmanagement – telematyka z lokalizacją pojazdów na mapie

Telematyka Dbkfleetmanagement potrafi zmaksymalizować zarządzanie firmą jednocześnie gwarantując zapewnienie lokalizacji GPS pojazdów na mapie całego świata. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą spać spokojnie. Telematyka posiada dodatkowo wiele różnorodnych atutów optymalizujących ekonomię firmy TSL, z których warto skorzystać.