wtorek, 13 lipiec 2021 10:49

Przykłady ekologicznych prezentów dla pracowników

butelka z nadrukiem firmowym butelka z nadrukiem firmowym mojabutelka.pl

Ekologia jest dzisiaj bardzo poważnym zagadnieniem, które przenosi się na w zasadzie wszystkie obszary naszego życia. Coraz więcej firm decyduje się też na prowadzenie swoich  interesów w zgodzie z jej założeniami oraz filozofią – to dzisiaj nie tylko sposób na przetrwanie, ale często również pozyskanie nowych klientów i kontaktów.

Nie zmieniło się jedno – wciąż na podtrzymanie zainteresowania firmy serwują gadżety z nadrukami, upominki firmowe dla klientów czy dla pracowników. Zmienia się jednak rodzaj wręczanych prezentów.

Ekologiczne prezenty dla pracowników – najlepsze inwestycje

Niektórych może dziwić, jak wielki odsetek ludzi ceni sobie ekologiczne podejście firm, z  usług czy produktów których korzystają. Jest to dzisiaj też niejako moralny obowiązek przedsiębiorców, który można przekuć w kartę przetargową na przyszłość. Ekologiczne prezenty dla pracowników znakomicie wpisują się w ten nurt. Najlepsze z nich to uniwersalne i niezwykle praktyczne butelki termiczne, przekształcane oczywiście w butelki z nadrukami, ale też torby materiałowe wielokrotnego użytku, dzięki którym sami pracownicy mogą przyczyniać się do ratowania planety. Warto zauważyć, że w ostatnich latach również sami zatrudnieni zdecydowanie lepiej patrzą na firmy obdarowujące ekologicznymi upominkami niż te nadal stosujące jako zachętę w zasadzie jednorazowe długopisy czy zwykłe kubki z uchem.

Kiedy ekologiczne prezenty dla pracowników można wykorzystać?

Każda firma, która dba o pracowników i ich szanuje, powinna wyznaczać sobie w tym zakresie jakieś standardy. Firma, która chce, aby mówiono o niej dobrze, wita nowych w zespole właśnie drobnym, firmowym upominkiem, który nie tylko sprawi przyjemność, ale faktycznie przyda się podczas wykonywania codziennych czynności. Podobnie jest w przypadku pożegnania pracownika, bez względu na staż pracy na konkretnym etacie – lepiej wspomina się miejsce pracy, jeśli pracodawca na koniec wręcza nawet symboliczny firmowy prezent.

Oczywiście możesz tez kupić whisky :)