czwartek, 21 październik 2021 14:25

Usuwanie znamion

usuwanie znamion usuwanie znamion pixabay

San-Medical to miejsce, które jest tworzone z pasją oraz zaangażowaniem doświadczonych specjalistów, pragnących pomagać swoim pacjentom z nierzadko trudnymi i zawstydzającymi problemami.

Jednym z nich są znamiona, najczęściej te, które są zlokalizowane w najbardziej widocznych miejscach. Warto wiedzieć, że usuwanie znamion może być istotne nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Warto badać wszelkie zmiany skórne przy pomocy specjalnego sprzętu - dermatoskopu - który pozwala ocenić, które znamiona są niegroźne, a które powinny zostać usunięte i poddane badaniom histopatologicznym. Często usuwanie znamion ma jednak związek wyłącznie z walorami wizualnymi. Nieestetycznie wyglądające wyrośla czy nagniotki mogą być bardzo problematyczne podczas codziennego funkcjonowania, dlatego w takich przypadkach warto zapoznać się ze świadczonymi przez nas usługami.

Jak działa laser CO2?

Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej przygotowanej przez nas ofercie, która obejmuje wykonany w dokładny oraz niezwykle staranny sposób zabieg laserowego usuwania znamion. Laser dermatochirurgiczny, którym dysponuje dr Sandlewski, znajduje się w gabinetach w Jaworznie oraz Bielsku-Białej. To urządzenie, które znakomicie sprawdza się podczas przeprowadzania zabiegów usuwania wszelkiego rodzaju zmian skórnych. Laser CO2 emituje falę elektromagnetyczną o długości 10600 nm. Energia uwolniona podczas zabiegu pochłaniana jest przez płyn zarówno wewnątrz-, jak i zewnątrztkankowy. Absorpcja nie jest selektywna i powoduje odparowanie - waporyzację tkanek oraz koagulację naczyń krwionośnych, dzięki czemu zabieg jest bezkrwawy. Wszystkie zabiegi laserowe w naszej klinice wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjenci mają pewność, że podjęte działania są bezbolesne.

Kiedy warto pomyśleć o wykonaniu zabiegu laserowego?

Najczęstszymi wskazaniami do wykonania tego rodzaju zabiegu laserowego, są:

  • brodawki wirusowe tzw. kurzajki
  • polipowate wyrośla skórn
  •  kłykciny kończyste
  • odcisk
  •  nagniotki i modzele na stopach
  • brodawki łojotokowe

Profesjonalne usuwanie znamion

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne oraz kompleksowe usuwanie znamion, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi na najwyższym poziomie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Posiadamy przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w branży, a pozytywne opinie o prowadzonym przez nas miejscu, nowoczesnym sprzęcie oraz kompetentnych specjalistach wyłącznie motywują nas do dalszej pracy.