sobota, 29 czerwiec 2024 18:45

Warhammer 40,000: Space Marine 2 odwołuje publiczną betę

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Warhammer 40,000: Space Marine 2 fot: Saber Interactive/Focus Entertainment

Saber Interactive ogłosiło, że publiczna beta testowa gry Warhammer 40,000: Space Marine 2 została odwołana, aby zespół mógł skupić się na przygotowaniach do pełnej premiery. Decyzja ta ma na celu zapewnienie jak najlepszej jakości gry w dniu jej oficjalnego wydania.

  1. Dlaczego Saber Interactive zdecydowało się odwołać publiczną betę Warhammer 40,000: Space Marine 2?
  2. Jakie rekompensaty zaoferowano uczestnikom, którzy zarejestrowali się do bety?
  3. Kiedy odbędzie się pełna premiera Warhammer 40,000: Space Marine 2?
  4. Jakie są główne priorytety zespołu deweloperskiego przed premierą gry?
  5. Jakie nowe funkcje i tryby gry zostały potwierdzone w Warhammer 40,000: Space Marine 2?

Przyczyny odwołania bety

Zespół deweloperski Saber Interactive wyjaśnił, że uruchomienie bety w tym momencie "odciągnęłoby zespoły deweloperskie od przygotowań do pełnej premiery". W komunikacie na platformie Steam zespół przyznał, że "to rozczarowująca wiadomość dla niektórych z was", ale ich priorytetem jest "zapewnienie jak najlepszej możliwej jakości gry w dniu premiery". Pełna premiera gry jest zaplanowana na 9 września 2024 roku.

Kompensacja dla zarejestrowanych uczestników

Aby zrekompensować uczestnikom, którzy zarejestrowali się do udziału w becie, zespół oferuje limitowaną skórkę Bolt Pistol.

"Gracze, którzy zarejestrowali się online przed 28 czerwca 2024 roku, północą czasu paryskiego, otrzymają limitowaną skórkę Bolt Pistol." - Saber Interactive

Dalsze kroki i zapowiedzi

Obecnie zespół Saber Interactive koncentruje się na "optymalizacji, polerowaniu i naprawianiu pozostałych problemów przed premierą". Ich celem jest dostarczenie graczom wyjątkowej gry, na którą zasługują.

Historia i przyszłość Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine 2 kontynuuje przygody głównego bohatera serii, porucznika Ultramarines, Titusa, tym razem w głosie Clive'a Standena (1). Gra miała pierwotnie ukazać się zimą zeszłego roku, ale jej premiera została przesunięta na 9 września 2024 roku. Oprócz kampanii, gra będzie zawierać tryb PvP, co potwierdziła przeciekająca książka artystyczna gry.

Wsparcie i podziękowania

Na zakończenie swojego oświadczenia, zespół deweloperski podziękował graczom za "zrozumienie i ciągłe wsparcie" w ich wysiłkach na rzecz dostarczenia wyjątkowej gry.

Warhammer 40,000: Space Marine 2, choć z opóźnieniem i bez publicznej bety, zbliża się do swojej pełnej premiery, obiecując graczom niezapomniane doświadczenia. Zespół Saber Interactive skupia się na dopracowaniu każdego szczegółu, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry.

Przypisy:

(1) Clive Standen to brytyjski aktor, który urodził się 22 lipca 1981 roku w Holywood, w Irlandii Północnej. Zdobył międzynarodową rozpoznawalność dzięki swojej roli jako Rollo w popularnym serialu historycznym "Wikingowie", emitowanym przez stację History Channel. W serialu ten postać Rollo jest przedstawiona jako wojownik i brat głównego bohatera, Ragnara Lothbroka.

Standen ma również na swoim koncie inne role telewizyjne i filmowe. Grał w takich produkcjach jak serial NBC "Taken", który jest prequelem do serii filmów o tym samym tytule, gdzie wcielił się w młodszą wersję postaci Briana Millsa, oryginalnie granej przez Liama Neesona. Poza tym występował w różnych brytyjskich serialach, takich jak "Robin Hood" i "Camelot", oraz w filmach, w tym w "Everest" (2015).

Clive Standen jest także znanym aktorem głosowym i podkładał głos w różnych grach wideo, a jego umiejętności obejmują także sztuki walki i jeździectwo, co dodatkowo wzbogaca jego role w produkcjach akcji i historycznych.

Źródło: EurogamerWięcej w tej kategorii: « Nowoczesne konsole do retro gier