czwartek, 18 kwiecień 2024 10:25

Xbox Game Pass zyskuje nowe gry na premierę

Xbox Game Pass - nowe gry Xbox Game Pass - nowe gry fot: pixabay

Wczorajszy pokaz Nintendo przyniósł wiele ciekawych informacji nie tylko dla fanów Switcha, ale i dla użytkowników Xboxa. Microsoft zapowiedział dodanie trzech nowych gier do swojej usługi Xbox Game Pass w nadchodzących miesiącach, wzbogacając tym samym swoją ofertę.

  1. Jakie nowe gry dołączą do Xbox Game Pass w najbliższych miesiącach?
  2. Kiedy zadebiutuje gra Little Kitty, Big City w Xbox Game Pass?
  3. Jaka jest data premiery gry SteamWorld Heist 2 w Xbox Game Pass?
  4. Jakie funkcje i tematykę będzie miała gra SteamWorld Heist 2?
  5. Czym charakteryzuje się gra Little Kitty, Big City i co oferuje graczom?

Nowe gry w ofercie Microsoftu

Na liście nowości znajdą się takie tytuły jak Rolling Hills, które wejdzie na rynek już w czerwcu, a także SteamWorld Heist 2 i Little Kitty, Big City. Ta ostatnia gra, zaplanowana do premiery na 9 maja, to przygodówka, która pozwoli graczom wcielić się w ciekawskiego kotka eksplorującego zakamarki metropolii. Gra zostanie wydana przez Double Dagger Studio i zadebiutuje na platformach Steam, Xbox X|S, Game Pass i Nintendo Switch.

Ciekawostki o nadchodzących produkcjach

SteamWorld Heist 2, kontynuacja popularnej strategicznej gry turowej szwedzkiego studia Image and Form, trafi do katalogu Xbox Game Pass 8 sierpnia. Gracze będą mieli okazję doświadczyć przygód w pirackich klimatach, od zmagań w klimatycznych wnętrzach statków po intensywne starcia na pełnym morzu. Głównym bohaterem gry jest kapitan Leeway, który prowadzi swoją załogę przez szereg niebezpiecznych przygód.

Microsoft kontynuuje rozwijanie swojej oferty Xbox Game Pass, regularnie dodając nowe gry, zarówno te od dużych, jak i niezależnych studiów. Dodanie Rolling Hills, Little Kitty, Big City oraz SteamWorld Heist 2 znacząco wzbogaci bibliotekę dostępną dla subskrybentów, umacniając pozycję firmy na rynku gier wideo. Ostatnie zapowiedzi świadczą o tym, że Xbox Game Pass staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla graczy na całym świecie.